4.Uluslararası Beyaz Et Kongresi Burs Kazanan Öğrenciler Listesi

No Ad soyad Üniversite Fakülte Bölüm
Lisans  Öğrencileri
1 Çağlayan Bozkurt Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi  
2 Bengü Kandemir Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi  
3 Sinem Başak Tan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi  
4 Gözde Şahin Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
5 Ahmet Gözer Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
6 İdil Şerbetçi Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
7 Buse Beşel Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
8 Ahmet Uymaz Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
9 Yonca Keşkek Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
10 Gökçem Tonyalı Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
11 Sevinç İlgar Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
12 Denizhan Bilim Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
13 Çağrı Halil Kocadal Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü
14 Esra Çiçekgil Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
15 Tuğçe Atan Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
16 Koray Karakoç Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
17 Cem Müjde Mustafa Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
18 Selvinaz Koşar Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
19 Mehmet Ali Kaya Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
20 Yıldıray Soylu Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
21 Yunus Ali Kaya Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
22 Canan Kara Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
23 Sema Ünbaş Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
24 Ayşe Suna Bekmez Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
25 Cihad Deveci Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
26 Burak Yiğit Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
Yedek Listesi
1 Zeliha İzcankurtaran Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
2 Salih Demir Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
*Kazanan öğrencilerin en geç 14 Mart 2017 akşamına dek nüfus cüzdanının elektronik taranmış kopyasını email ile ismailyavas20@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Kimlik kopyasını belirtilen tarihte göndermeyen öğrencilerin yerine yedek kazananlar çağrılacaktır.
 
Yüksek Lisans Öğrencileri*
1 Hacer Öztürk Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği
2 Muhammad Shazaib Ramay Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları
3 Şeyma Yenioğlu Demiralp Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gıda Mühendisliği
4 Merve Demiray Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
5 Berna Karataş Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
6 Nazlı Günhan Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
7 Büşra Bıldır Bursa Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gıda Mühendisliği
8 Şevket Özlü Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Yemler ve Hayvan Besleme
9 Mukaddes Merve Efil Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları
10 Neslihan Kalkan Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Sürdürülebilir Tarım ve Gıda
11 Emine Yavaş Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Yemler ve Hayvan Besleme
12 Umair Ahsan Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları
13 Yeşim Yaviloğlu Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği
14 Reşat Çiftçi Dicle Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Besin/Gıda Hijyeni ve Teknolojisi
15 Harun Daysal Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi
16 Elif Gökçen Sakar Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
17 Orhan Özünlü Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
Yedek Listesi
1 Cem Kösemeci Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gıda Mühendisliği
2 Nazlı Tez Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
*Kazanan öğrencilerin en geç  14 Mart 2017 akşamına dek  nüfus cüzdanının elektronik  taranmış kopyasını email ile  ismailyavas20@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Kimlik kopyasını belirtilen tarihte göndermeyen öğrencilerin yerine yedek kazananlar çağrılacaktı
 
Doktora Öğrencileri*
1 Yasemin Ceren İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Uzmanlığı Asi
2 Halil Doruk Kaynarca Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi Gıda Hijyeni ve Teknolojisi
3 Ali Anıl Çenesiz Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Yemler ve Hayvan Besleme 
4 Melike Özcan Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni
5 Barışhan Doğan Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji
6 Tuğçe Yıldırır Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji
7 İmge Duru Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları
8 Ruhi Kabakçı Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi Temel Bilimler Bölümü Fizyoloji
9 Ahmet Uçar Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
10 Özlem Aydın Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları
11 Betül Çelik Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
12 Ebru Deniz Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
13 Özge Yılmaz Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji
14 Görkem OZANSOY Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Gıda Hijyeni ve Teknolojisi
15 Bülent Köse Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
16 Oscar Akouegnonhou Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi
17 İsmail Yavaş Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Yemler ve Hayvan Besleme 
18 Enver Çavuşoğlu Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni
19 Aybala Kübra Önal Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
Yedek Listesi
1 Elif Bulut Kırıkkale Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji
2 Hilal Çapar Akyüz Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Zootekni

*Kazanan öğrencilerin en geç  14 Mart 2017 akşamına dek  nüfus cüzdanının elektronik  taranmış kopyasını email ile  ismailyavas20@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir. Kimlik kopyasını belirtilen tarihte göndermeyen öğrencilerin yerine yedek kazananlar çağrılacaktır.