LİSANS, YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA ÖĞRENCİLERİ
KONGRE KATILIM BURSU


5.Uluslararası Beyaz Et Kongresi Burs Kazanan Öğrenciler Listesi


No Ad soyad Üniversite Fakülte Bölüm
Lisans  Öğrencileri
1 Z. Aruç Tatlıağız İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
2 Meryem Güler Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
3 Ayşe Küreksiz Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
4 Eren Ceylan Mustafa Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
5 Meltem Kılınç Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
6 Rabia Yalçın Afyon Kocatepe Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
7 Muhammed Özkılıç Balıkesir Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
8 M. Gökhan Kürklü Namık Kemal Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
9 Zafer Çam Aksaray Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
10 Yağmur Yıldırım Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği
11 Aslıhan Boztunç Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
12 Büşra Başol Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
13 Merve Bağcı Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
14 Medine Kaya Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
15 Hatice Çavdarcı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
16 Merve Müjdeci Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
17 Berat Bilik Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
18 Selvi Seçil Şahin Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisiliği
19 Yağmur Küçükduman İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Metalurji Fakültesi Gıda Mühendisliği
20 Gökçe Kalafat İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Gıda Mühendisliği
Yüksek Lisans Öğrencileri
1 Kübra Melis Sabuncuoğlu Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
2 Süleyman Baytur Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji
3 Şevket Özlü Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
4 Neslihan Kalkan Ege Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Sürdürülebilir Tarım-Gıda Sistemleri
5 Ayşe Çomak Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Hayvan Besleme
6 İbrahim Ekiz Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Zootekni
7 Buket Taşçeken Celal Bayar Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
8 Zübeyir Tezcan Uşak Üniversitesi Ziraat Ve Doğa Bilimleri Zootekni
9 Özlem Derya Polat Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi zootekni
10 Artun Reman Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme Ve Beslenme Hastalıkları
11 Ertuğrul Yılmaz Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme Ve Beslenme Hastalıkları
12 Gözde Yıldırım Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni Ve Teknolojisi
13 Atakan Karakaya Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Besin Hijyeni Ve Teknolojisi
14 Pelin Sultan Perçin Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
15 Ahmet Tepe Uşak Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gıda Mühendisliği
16 Görkem Kırmızıkaya Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisiliği
17 Didem Erbaşcivan Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
18 Elvan Gökçen Bulut Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gıda Mühendisliği
19 Arife Gamze Öztürk Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü - Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
20 Orhan Özünlü Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
21 Sümeyye Temizgül Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
22 Nurullah Bulut Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
23 Begüm Özçetin Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
Doktora Öğrencileri
1 Ali Anıl Çenesiz Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
2 Kadriye Kurşun Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
3 Sema Özüretmen Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni 
4 Samı Hammed Farhan Erciyes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
5 Abdoulazız Hamıssou Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
6 Meltem Tufan Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni
7 Tuğba Karakan Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları
8 Dicle Orhan Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları
9 Evrim Kubad Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Veteriner
10 Buse Arslan Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Gıda Hijyeni ve Teknolojisi
11 Hafize Tuğba Yüksel Adnan Menderes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mikrobiyoloji
12 Hüseyin Şah Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji
13 Erbey Cihan Adnan Menderes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Mikrobiyoloji
14 İsmail Bolat Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Patoloji
15 Hamza Alaşalvar Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Patoloji
16 Derya Akbaş Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği
17 Alime Cabi Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği 

1. Katılacağınız bilgisiyle birlikte, en geç 29 Mart 2019 tarihine kadar kimlik kopyalarınız kongre@beyazetkongresi.com adresine gönderilmelidir. Bu tarihten sonraki gönderiler değerlendirmeye alınmayacaklardır.
2. Otel girişi 24 Nisan 2019 saat 14:00’dan itibarendir.
3. Otel çıkışı 28 Nisan 2019 saat 12:00’a kadardır.
4. Konaklama oteli Antalya Starlight Resort Hotel & Sunrise Resort Hotel dir.
5. Konaklamalar 3 ya da 4 kişilik odalarda olacaktır.
6. Otelde aldığınız tüm yiyecek-içecekler herşey dahil sisteme dahildir.
7. Kongre giriş ücreti dahildir.
8. Kongre sonrası yol masrafı olarak kişi başı 200,00 TL ödeme yapılacaktır. Banka bilgileri kongre@beyazetkongresi.com adresine 24 Nisan 2019'a kadar gönderilmelidir.
9. Havalimanı-Otel-Havalimanı transferi sağlanmaktadır. Transferden faydalanmak için 12 Nisan 2019 tarihine kadar geliş ve dönüş bilgilerinizi transfer@papyon.com.tr adresine bildirmeniz gerekmektedir. Transferler sadece havalimanından otele ve otelden havalimanına yapılacaktır